Často kladené dotazy

Nástroj pro nabídky pro všechny podnikatele a obchodní zástupce.

Co je ProfiNabídka?

ProfiNabídka je online nástroj pro vytváření atraktivních cenových nabídek. Pokud potřebujete rychle vytvořit výherní cenové nabídky s přesnými informacemi pro vaše zákazníky, ProfiNabídka je pro vás ideálním řešením.

Jak může ProfiNabídka zvýšit můj prodej?

ProfiNabídka je navržena tak, aby optimalizovala váš prodejní proces, minimalizovala úsilí a urychlila uzavírání obchodů. Rychle a efektivně vytváříte personalizované cenové nabídky, což vám pomáhá dosáhnout lepší produktivity a zvýšit míru úspěšnosti.

Mohu ji používat zdarma?

Ano, s verzí FREE můžete vytvořit až 10 bezplatných cenových nabídek ročně. Není možné importovat data z XLSX nebo konfigurovat design v neplacené verzi, ale výstup, který obdržíte, je stále profesionálně vypadající a přesný.

Mohu v případě potřeby přepínat mezi verzí FREE a PREMIUM?

Ano, za PREMIUM verzi zaplatíte na období, které potřebujete (měsíc nebo rok). Po skončení předplatného se váš účet automaticky přepne na BEZPLATNOU verzi. Po další platbě se přepne zpět na PREMIUM.

Mohu používat ProfiNabídku na svém mobilním telefonu?

Ano, cenovou nabídku si vytvoříte ihned na svém mobilu, za pár minut. Na mobilu je lepší použít zobrazení v dlaždicích. Můžete si to nastavit ve své aplikaci.

Mohu vytvářet cenové nabídky spolu s mými kolegy?

Samozřejmě máte možnost pozvat členy svého týmu pomocí tlačítka 'Pozvat kolegu' v aplikaci. Následně si můžete vybrat, jestli bude váš kolega admin nebo jen uživatel. Správce má větší kontrolu.

Co lze ve své cenové nabídce PDF nastavit?

Můžete si nastavit informace o sobě, vaší společnosti, logo a systémové texty. Můžete si vybrat, zda chcete zahrnout ceny, obrázky a souhrn. Kromě toho si můžete přizpůsobit barvy ve své šabloně a vybrat si ze dvou typů návrhů řádků pro položky (upozorňujeme, že tato rozšířená nastavení jsou dostupná pouze ve verzi PREMIUM).